Денсаулық құпиялары – презентация книги

Денсаулық құпияларыпрезентация книги

14 қырқүйекте 2015 жылы медицина ғылымының докторы, профессор Темірбеков Жәмшит Сүйрікұлының жаңа кітабының тұсау кесері өтті.

«Денсаулық құпиялары» деген жаңа кітап өте қызық. Денсаулықты сақтау, нығайту, салауатты өмір сүру туралы жазылады.

С поздравлениями выступил проректор по научной работе и международным связям, д.с/х наук, профессор, академик АСХН и МАСХН Абдуллаев Кенже Кожахметович.

Студенты кафедры «Биологии и МП» вместе с заведующей кафедрой Шынар Нурлыбе-ковной и магистрантами подготовили очень интересную программу. «Завалили» профессора каверзными вопросами и получали достойный ответ.

Сотрудниками читального зала №2 была оформлена выставка научных трудов ученого: «М.ғ.д., профессор Темірбеков Жәмшіт Сүйрікұлының ғылыми еңбектері».

(1 Проголосовало)